Kim jesteśmy?


 

Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku już dwadzieścia pięć lat.
Zajmujemy się produkcją drobnego sprzętu AGD, a naszym celem jest dostarczanie Klientom praktycznych, nowoczesnych i niezawodnych produktów.
Reprezentujemy markę ELDOM - znaną i rozpoznawaną nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Swoje produkty dostarczamy do wielu krajów Europy, w tym do Hiszpanii, Czech czy Słowacji.
Od 1997 roku naszą siedzibą są Katowice, gdzie znajdują się magazyny i pomieszczenia biurowe firmy.
Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi fabrykami, które dysponują nowoczesnymi laboratoriami i liniami produkcyjnymi.

Nasza misja


 

ELDOM - praktycznie w każdym domu!

Od początku swego istnienia stawiamy na praktyczny i funkcjonalny sprzęt oraz na jak najlepszy stosunek jakości do ceny.
Niezwykle ważna jest dla nas także różnorodność i estetyka produktu.
Dbamy o jakość stosowanych materiałów oraz o wysokie standardy bezpieczeństwa i zgodność z obowiązującymi normami.
Pamiętamy również o ekologii. Produkowane przez nas urządzenia wykonane są z materiałów, które mogą być poddane ponownemu przetwarzaniu lub recyklingowi.

Co oferujemy?


Bieżąca oferta ELDOMU obejmuje około 200 produktów oraz akcesoria i części zamienne.
W naszym asortymencie znajdują się produkty z następujących kategorii:

Urządzenia kuchenne:


Zdrowie i uroda:


Wyposażenie domu:

 

Stale podążamy za nowoczesnymi trendami i jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Na bieżąco śledzimy rozwój zaawansowanych technologii i wprowadzamy do swojej oferty kolejne, wyspecjalizowane produkty, jak np. wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2000 PERFECT MIX  i MFC2500 PERFECT MIX2, wyciskarki do owoców i warzyw PERFECT JUICER czy też nowoczesne klimatyzatory i osuszacze powietrza.

Serwis i części zamienne


Naszą dumą jest dynamiczna i efektywnie działająca sieć serwisowa. Obejmuje ona Serwis Centralny, mieszczący się w siedzibie firmy oraz 60 punktów serwisowych, ulokowanych na terenie całego kraju.
Służymy klientom sprawną i szybką obsługą w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także szeroką dostępnością części zamiennych i akcesoriów.
Nasze magazyny dysponują prawie 1000 części zamiennych, co zapewnia bieżącą możliwość kompleksowego serwisowania produktów ELDOMU.

Nasz zespół


Marka ELDOM zrodziła się z marzeń, pasji i ambicji. Obecnie tworzy ją grupa ponad 100 osób, które łączy zaangażowanie w pracę i wiara we wspólny sukces.


Wielu pracowników i współpracowników związanych jest z firmą od początku jej istnienia i nadal - z niezmienną radością - służy Klientom swoim długoletnim doświadczeniem i wiedzą.

 

Historia ELDOMU - najważniejsze wydarzenia


1995
W Katowicach powstaje firma ELDOM Sp. z o.o.


1997
Firma przenosi się do nowej siedziby, gdzie do dziś prowadzi swoją działalność


2007
Rozbudowa przestrzeni magazynowo- biurowej, związana z dynamicznym rozwojem oraz rosnącymi potrzebami firmy


2013 - 2014
Rebranding i repozycjonowanie marki (zmiana logotypu ELDOMU oraz strategii i filozofii marki)

 


2016
Gazele Biznesu 2015 - potwierdzenie przynależności ELDOMU do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm

 

 

Certyfikaty bezpieczeństwa i normy jakości


Bezpieczeństwo naszych urządzeń to dla nas kluczowa i fundamentalna kwestia.
Zespół doświadczonych i wyszkolonych specjalistów czuwa nad każdym produktem - od fazy projektu po produkt finalny, po który sięga Klient.
Wprowadzenie do oferty każdego nowego produktu poprzedzają pozytywne wyniki szczegółowych analiz i testów, które dotyczą obowiązujących norm i dyrektyw, czego ostatecznym potwierdzeniem jest świadectwo zgodności CE.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!