Prezent na Dzień Matki

Dzień Matki obchodzony jest na całym świecie- niezależnie od lokalizacji czy panującego wyznania. Wygląda wiec na to, że wszyscy jesteśmy zgodni! Nasze Mamy, najważniejsze kobiety życiu, powinny mieć dedykowane im święto, w którym złożymy im szczególne podziękowania za miłość i cierpliwość włożone w nasze wychowanie. Co ciekawe nie ma jednej wspólnej daty łączącej to święto we wszystkich Państwach. Rosja, Wietnam czy Słowenia obchodzą je 8 marca, Czechy, Holandia i Malta w drugą niedzielę maja. W Tajlandii Mamy honorowane są 12 sierpnia, a 22 grudnia świętują w Indonezji.

Wyjątkowy prezent

Co roku głowimy się nad tym co podarować naszym Rodzicielkom. Pragniemy zaspokoić ich potrzeby, utrafić w gust i odgadnąć pragnienia. Oczywiście, można otwarcie zapytać o to co chciałby dostać, jednak nie oszukujmy się, niewiele z nich udzieli odpowiedzi, wykręcając się niechęcią generowania niepotrzebnych wydatków. Na co zatem postawić, aby sprawić im prawdziwą radość? Zebraliśmy kilka pomysłów, które mamy nadzieje okażą się przydatne.

Znajdź opis, który najlepiej oddaje styl Twojej Mamy i sprawdź z czego ucieszy się najbardziej!

Suszarka do włosów HT230 VIOLLET ELDOM

 Suszarka do włosów HT230 VIOLLET ELDOM

Zadbana Mama:

Uwielbia zabiegi pielęgnacyjne! Maseczki, rytuały piękna i wizyty w profesjonalnych salonach to jej żywioł! Ma wszystkie nowinki kosmetyczne, a kremy, olejki i balsamy zajmują większość półek i szafek i w łazience.

Pomysł na prezent:

Doskonałym pomysłem na prezent są urządzenia potrzebne przy codziennej pielęgnacji. Strzałem w dziesiątkę może okazać się nowa suszarka, która dzięki swojej mocy szybciej i sprawniej pomoże w precyzyjnej stylizacji, dbając jednocześnie o połysk i gładkość włosów. HT 230 VIOLLET ucieszy nawet najbardziej wybredne użytkowniczki! 

Ciekawym rozwiązaniem dla Pań noszących gładkie fryzury jest elektryczna szczotka do włosów. Elegancka SE20 SAATIN pomoże w prostowaniu, nadając dodatkowo niesamowity blask i połysk! Funkcja jonizacji ochroni włosy przed puszeniem się i elektryzowaniem. A dodatkowo… jest po prostu niesamowicie stylowa i miła dla oka!

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2000 PERFECT MIX

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2000 PERFECT MIX

 

Zabiegana Mama

To bardzo aktywna osoba, która z pracy jedzie prosto na kolejny kurs językowy, a po drodze załatwia „przy okazji” dziesiątki spraw. Czyta, biega, pisze wiersze… a dodatkowo wspaniale gotuje! Na pierwszy rzut oka widać, że jej kalendarz pęka w szwach i od wielu lat zachodzisz w głowę jak udaje jej się to wszystko połączyć.

Pomysł na prezent:

Okaż jej swoje wsparcie obdarowując ją pomocnikiem, który odciąży ją przy pracach kuchennych! Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne PERFECT MIX MFC200 sieka, blenduje, gotuje, podsmaża, gotuje na parze, ubija i miksuje! A dodatkowo pojawi się u Ciebie z genialną książką pełną pysznych przepisów autorstwa Kingi Paruzel i elegancką wagą kuchenną WK310 PIKO  ułatwiającą ich wykonanie. Podaruj swojej zabieganej Mamie odrobinę odpoczynku!

 Stacja pary DA300 ALTA

Stacja pary DA300 ALTA

Biznes Mama

Jest aktywna, energiczna i… bardzo zapracowana! Spotkania, konferencje, narady - wszystko to w nienagannych służbowych stylizacjach!

Pomysł na prezent:

Aby zawsze wyglądała świetnie i to bez niepotrzebnego tracenia czasu, podaruj jej stację pary DA300 ALTA, dzięki której jeszcze szybciej i precyzyjniej wyprasuje swoje koszule i garnitury. A może Twoja Mama często wyjeżdża służbowo? Ucieszy ją zapewne przenośna parownica DA100 STIM, która świetnie radzi sobie nawet bez deski do prasowania. A dodatkowo odświeża i dezynfekuje ubrania!

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Perfect juicer PJ400 ELDOM

 

Fit Mama

Uprawia jogę, ćwiczy fitess w lokalnym klubie i częściej niż na szpilkach widzisz ją w butach do biegania. Fit Mama zwraca też baczną uwagę na to co i kiedy je! Dieta to jej konik.

Pomysł na prezent:

Postaw na sprzęt, który pozwoli jej wprowadzić do codziennego menu jeszcze więcej owoców i warzyw! Dzięki niemu zaoszczędzi nie tylko czas, ale także pieniądze, które musiałaby wydać na gotowe soki i koktajle takiej klasy! Wyciskarka wolnoobrotowa PERFECT JUICER PJ400 nie tnie i nie ściera owoców jak tradycyjne wyciskarki, ale miażdży je i przeciera przez sito pozwalając na zachowanie jeszcze większej ilości cennych składników odżywczych. Twoja Mama będzie Ci wdzięczna!

 Szybkowar SW500 PERFECT COOK

Szybkowar SW500 PERFECT COOK

Mama mistrz gotowania

Chodzą słuchy, że nie wszystkie kobiety cieszą się z otrzymywania sprzętów kuchennych, ale wiesz, że nie z Twoją Mamą te numery! To prawdziwy mistrz gotowania, który swoją kuchnie traktuje jak atelier smaku i chętnie uzupełnia ją nowymi urządzeniami!

Pomysł na prezent:

Jeśli ten opis pasuje do Twoje Mamy przyjrzyj się szybkowarowi PERFECT COOK SW500, który skraca czas przygotowania potraw nawet do 70% ! Można w nim zarówno gotować jak i podgrzewać. Przygotowane potrawy są wyjątkowo aromatyczne i zachowują dużo więcej wartościowych składników odżywczych od tych przyrządzanych w klasyczny sposób. To sprytne urządzenie ma aż 14 programów działania! Bez obaw, dzięki niezwykle intuicyjnemu panelowi sterującemu jest bardzo proste w obsłudze!

 

Mamy nadzieje, że dzięki naszym poradom zaskoczysz swoja Mamę naprawdę udanym prezentem!