Święta tuż tuż :)! Jak się dobrze przygotować?

Święta Wielkanocne! Czas rodzinnych spotkań, spacerów przy pierwszych wiosennych promieniach słonecznych i ucztowania przy suto zastawionych stołach. Relaks, doborowe towarzystwo i same pyszności! Choć w związku ze specyficznymi okolicznościami od zeszłego roku zaszły w tradycyjnych obchodach pewne zmiany, szybko nauczyliśmy się co robić aby ani na chwilkę nie stracić świątecznego ducha! To piękne, że umiemy cieszyć się nimi pomimo przeciwności. Choć z pewnymi ograniczeniami i z zachowaniem wyjątkowych zasad bezpieczeństwa, świąteczne, rodzinne spotkania są w dalszym ciągu jedną z najpiękniejszych tradycji, z którą ani myślimy się żegnać!

Choć świąteczny czas to spokój, relaks i ukojenie myśli, same przygotowania do nich to prawdziwa bieganina! Planowanie, sprzątanie i gotowanie – pracy jest naprawdę sporo! Przedstawiamy urządzenia, które pomogą Ci w przygotowaniach do świąt i sprawią, że wszystko stanie się dużo prostsze!

 

Sprzątanie

Na pierwszy ogień – sprzątanie! Czyli przygotowania do świąt połączone z wiosennymi porządkami!

To zadanie dla prawdziwych profesjonalistów! Odkurzacz OS1700 orion i mop parowy PM850 alto sprawdzą się znakomicie! Nasza sprzątająca ekipa działa szybko, sprawnie i bez ukrytych opłat! Pracuje pod Twoim nadzorem, dokładnie tak jak tego sobie życzysz. Zero niedociągnięć i poprawek! Czy może być lepiej?

Więcej o wiosennych porządkach :

https://www.eldom.eu/blog/poradniki/wiosenne-porzadki-w-domu-jak-posprzatac-dom-po-zimie

Odkurzacz OS1700 ORION

Odkurzacz OS1700 ORION


Gotowanie

Czyli to co lubimy najbardziej… albo nie lubimy! Nie oszukujmy się – bywa różnie J Dla tych, którzy nie przepadają, nie mają czasu lub są zbyt zabiegani mamy fantastyczne rozwiązanie – urządzenie wielofunkcyjne Perfect Mix2. Co dzięki niemu przygotujesz? Hmmm… praktycznie wszystko co powinno zagościć na wielkanocnym stole. W dodatku przy minimalnym wysiłku. Ugotuje, podsmaży, ubije, zagniecie, rozdrobni, zblenduje… ehhh jest tego jeszcze troszkę J To urządzenie śmiało zastąpi dziesiątki innych! A dodatkowo… w te święta będzie gotował z Tobą prawdziwy Mistrz! Dedykowane, świąteczne przepisy do Perfect Mix2 przygotował sam Jakub Kuroń! To właśnie On poprowadzi Cię za rękę w tym roku J Razem po sukces!

A jeśli gotowanie to Twój totalny konik i nie chcesz przegapić ani jednej chwilki, ani jednego procesu przygotowań? Cóż mamy dla Ciebie całą gamę urządzeń, które bardzo Ci się przydadzą! Od wag kuchennych, dzięki którym nigdy nie dodasz zbyt mało lub zbyt dużo produktu, przez roboty kuchenne ułatwiające przygotowanie bab i mazurków, po krajalnice, dzięki którym talerze wędlin i serów zawsze będę idealne J Czym jeszcze możemy służyć? Jest tego naprawdę sporo! Potrzebny dodatkowy palnik? Polecamy przenośną płytę indukcyjną PI 100 Hiit! Za mało miejsca w piekarniku? Także zaradzimy! Piekarnik elektryczny PR300 rast chętnie służy swoim ciepłym wnętrzem!

Nie można zapomnieć także o dobrej maszynce do mielenia mięsa! Domowej roboty biała kiełbasa lub świąteczny pasztet ? M200ZT MATT ma to w jednym… z 3 sit :)!

Maszynka do mięsa M200ZT

Maszynka do mięsa M200ZT

Chwila dla siebie

Teraz czas na moment tylko dla Ciebie J! Maseczka, ciepła kąpiel stóp i relaks połączony z aromaterapią pomogą Ci się wyciszyć i przerzucić się na tryb „święta”. Tak, tak, w tym także chętnie pomożemy! Jeśli masz ochotę zadbać nieco lepiej o swoją twarz i szyję – urządzenie do ich pielęgnacji ZU10 dux zafunduje Ci prywatny zabieg spa J

Teraz już tylko oczekiwanie na gości! Pamiętaj, że zawsze możesz zadbać o ich zdrowy oddech, dzięki oczyszczaczowi powietrza PO200 Puri J Z Eldom święta udadzą się na tip top!

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj :

https://www.eldom.eu/blog/poradniki/wielkanoc-te-urzadzania-pomoga-ci-przygotowac-nie-tylko-wielkanocne-sniadanie