Jaki prezent na dzień babci? Propozycje upominków dla babci

Czy pamiętasz jeszcze wielkie, przedszkolne przygotowania na Dzień Babci? W skupieniu rysowane laurki, wycinanki, ludziki z modeliny, krepinowe ozdoby… od najmłodszych lat staramy się w ten magiczny dzień okazać naszym seniorkom jak bardzo ważne w naszym życiu zajmują miejsce. I choć dziecięce podarunki są najlepsze na świecie (przyzna to każda Babcia!), w dorosłym życiu mamy doskonałą okazję do obdarowania ich prezentami, które okażą się naprawdę przydatne, a nawet poprawią komfort ich życia.


Czego może potrzebować Babcia?


Jedno jest pewne - nie dowiesz się tego od niej, nawet jeśli otwarcie zapytasz. I nie chodzi tu o jej złą wolę! Wręcz przeciwnie. Każda Babcia odpowie po prostu, że ma wszystko, a tak naprawdę najważniejsze dla niej jest to, żeby Tobie niczego nie brakowało. Takie już są - bezinteresowne, kochane i przedkładające wszystkich ponad siebie. Zastanów się zatem co mogłoby się jej przydać w domu i usprawnić jej codzienność. Może w dalszym ciągu gotuje wodę na herbatę w klasycznym czajniku i zanim ją przygotuje mijają wieki? Spójrz na elegancki, bezprzewodowy czajnik C470 ater, w którym zagotowanie wody zajmie dosłownie chwilkę. Co ważne, jest bardzo łatwy w obsłudze, a dzięki jego potrójnemu systemowi zabezpieczeń możesz być spokojna o bezpieczeństwo jego użytkowania przez najbliższych.

Czajnik bezprzewodowy C470 ATER

Czajnik bezprzewodowy C470 ATER


Kuchnia to jej królestwo


Nikt nie gotuje tak jak Babcie! Legendy głoszą, że ten niepowtarzalny smak potraw to nie tylko zasługa tajnych, rodzinnych receptur, ale także specjalnego składnika, którego hurtem dosypują do każdego garnka - babcinej miłości! Wiedzą o tym restauratorzy, a nawet producenci gotowych potraw, opisując swoje lokale i towary jako te „od Babci”. Nie ma co ukrywać- kuchnia to ich małe królestwa, w których wyczyniają prawdziwe cuda! Podaruj zatem coś, co umili im ich niepodzielne panowanie. Robot planetarny WRK1100 planet to urządzenie dzięki któremu Babcie już nigdy nie będą musiały marnować sił na ubijanie, mieszanie i ugniatanie! I choć wiemy, że dość nieufnie podchodzą do nowych technologii, zapewniamy, że jego moc i precyzja gwarantują, że nie poddadzą pod wątpliwość jakości wykonywanych przez niego czynności. Co ważne urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Jeśli chodzi o stopień trudności obsługi - już po pierwszej prezentacji wyda się ona dziecinnie prosta! Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie Babcie równie entuzjastycznie podejdą do takiej innowacji. Jeśli obawiasz się, że to zbyt duża nowość, spójrz na robota kuchennego R105 imix. Ten mały, sprytny pomocnik, znany wszystkim Babciom, jako swojski mikser, zdobędzie ich serca już po pierwszym użyciu.

Robot kuchenny R105 IMIX

Robot kuchenny R105 IMIX

Elegancka Babcia


To już nie te czasy, kiedy Babcie kojarzyły się ze zgarbionymi staruszkami! Nasze są piękne, aktywne i zadbane. Gdzieś pomiędzy gotowaniem, pieczeniem, zakupami, spacerami i tysiącem innych czynności, znajdą zawsze czas na zatroszczenie się o siebie. Zauważ, że to właśnie seniorki mają zawsze nienagannie ułożone lub stylowo upięte włosy. Spraw swojej Babci prezent, który ułatwi jej codzienną pielęgnacje - Suszarka HT81 ZANA jest tu doskonałym przykładem. Wyposażona w zdejmowany koncentrator strumienia powietrza pomoże w modelowaniu i wygładzaniu. Co bardzo ważne, jest niezwykle lekka i poręczna - nie obciąży zbyt mocno mięśni podczas stylizacji. Ciekawym pomysłem dla pań noszących fryzury oparte na prostych włosach będzie także szczotka elektryczna SE10C LENA, która podczas klasycznego czesania wygładza kosmyki zabezpieczając je jednocześnie przed elektryzowaniem się i puszeniem.

Suszarka do włosów HT81 ZANA ELDOM

Suszarka do włosów HT81 ZANA ELDOM


Otul ją swoim uczuciem


Na koniec zostawiliśmy absolutny hit – koc elektryczny KT100 bushy! Mięciutki i puszysty, otuli Twoją ukochaną Babcię swoim ciepłem, prawie tak dobrze jak dawniej Twoje małe rączki, które w trakcie szeptania do ucha dziecięcych wierszyków, obejmowały jej szyję. Ciepło, które wytwarza daje nie tylko cudowne poczucie komfortu i relaksu, ale także pobudza organizm, przyspiesza krążenie krwi i poprawia samopoczucie. Co najważniejsze, łagodzi bóle reumatyczne odczuwane przy nagłych zmianach temperatur, które zdarzają się przecież coraz częściej. Z technicznych, ważnych informacji - koc posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, gwarantując całkowite bezpieczeństwo użytkowania, a dzięki możliwości prania jest łatwy do utrzymania w czystości.


Niezależnie od tego, który z prezentów wybierzesz, pamiętaj, że tego dnia najbardziej liczy się dla Babci Twoja obecność i pamięć. Podziękuj jej za wszystkie lata, w których obdarzała Cię swoją bezgraniczną miłością, dzieliła się mądrością życiową, przygotowywała niezapomniane przysmaki i po kryjomu częstowała nadprogramowymi słodyczami.


Eldom życzy Wam kolejnych wspólnych, wspaniałych lat!

 

 Koc elektryczny KT100 bushy ELDOM

Koc elektryczny KT100 bushy ELDOM