Prezenty na Dzień Matki – jak wybrać praktyczny upominek dla mamy?

Dzień Matki to wyjątkowe święto. Spieszymy do naszych mam z laurkami, kwiatami i życzeniami, aby podziękować za ich miłość, poświęcenie, wsparcie i opiekę, której doświadczamy od pierwszych chwil swojego życia. Pragniemy je również obdarować czymś, co sprawi im przyjemność. To może być na przykład wymarzony kuchenny sprzęt czy urządzenie do pielęgnacji urody. Poznajcie kilka propozycji, które mogą okazać się miłym, praktycznym upominkiem, wybranym specjalnie jako prezent na Dzień Mamy!

Dlaczego warto postawić na praktyczny prezent?


Praktyczne prezenty mogą dawać wiele radości. Gdy wybierzemy coś, co jest połączeniem funkcjonalności, wygody użytkowania oraz ciekawego wzornictwa, wówczas podarujemy bliskiej osobie nie tylko daną rzecz samą w sobie, ale również przyjemność z korzystania z niej na co dzień. Jeżeli jest to sprzęt domowego użytku, przyjemność ta może wynikać z łatwiejszego i szybszego wykonywania codziennych obowiązków lub okazji do zrobienia czegoś nowego, na co zawsze miało się ochotę (np. częsta zmiana fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera). Gdy podarujemy tego typu prezent naszej mamie, w jej myślach pojawimy się z pewnością za każdym razem, kiedy będzie z niego korzystała!

Spieniacz do mleka SI1000 MIKO ELDOM

Spieniacz do mleka SI1000 MIKO ELDOM


Kawa z puszystą pianką – sposób na miły początek dnia i popołudniowy relaks

 

Spieniacz do mleka to świetny pomysł na prezent dla każdej mamy, która uwielbia kawę z mleczną pianką. Taka kawa to idealny dodatek do śniadania, miły przerywnik w trakcie dnia i doskonały pretekst do tego, aby po południu zasiąść na chwilę do wciągającej lektury czy obejrzeć odcinek ulubionego serialu. Chcąc sprawić przyjemność swoje mamie, możecie wybrać:


elektryczny spieniacz do mleka (np. SI1000 MIKO, SI500 MEKO)
ręczny spieniacz do mleka (np. SI30 TWIST )


Spieniacz ręczny jest niewielkim, ale bardzo praktycznym gadżetem, zasilanym bateriami. Można go stosować zarówno w domu, jak i zabierać ze sobą w podróż. Ma końcówkę spieniającą, zakończoną specjalną sprężynką, której obroty ubijają mleko na puszystą piankę. Z kolei spieniacz elektryczny umożliwia nie tylko spienianie mleka, ale również jego podgrzewanie i mieszanie. Urządzenie to jest bardzo wygodne w użyciu i wydajne. Posiada pojemnik, do którego wlewa się mleko oraz grzałkę, termostat i dwie końcówki - mieszającą i spieniającą. W spieniaczu elektrycznym można przygotować nie tylko mleczną piankę do kawy, ale również inne napoje na bazie podgrzanego lub zmieszanego mleka. O tym, jak wybrać spieniacz do mleka przeczytacie także tu - > Sekrety kawy z mleczną pianką… czyli o tym, jak wybrać spieniacz do mleka

Spieniacz do mleka SI30 TWIST ELDOM


Robot kuchenny – niezastąpiony przy przygotowywaniu wielu domowych specjałów!

 

Do naszych mam uwielbiamy wpadać na pyszne obiady i domowe ciasta, a one zwykle bardzo się cieszą, gdy mogą je dla nas przygotowywać. Z pewnością więc niejednej mamie sprawi radość nowy robot kuchenny, który ułatwia i przyśpiesza wykonanie wielu czynności (np. mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie piany i wyrabianie ciasta). Do dyspozycji mamy tu różnorodne miksery i rozdrabniacze o mniej lub bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Wśród wielu modeli, wartych polecenia jako prezent na Dzień Matki, na uwagę zasługuje jednak z pewnością robot planetarny. To nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie, które służy do wyrabiania ciasta, mieszania mas i kremów oraz ubijania piany czy śmietany. Jego szybkie i skuteczne działanie zapewnia przede wszystkim wielokierunkowy ruch mieszadeł, które poruszają się wokół własnej osi oraz wzdłuż krawędzi misy. Oprócz tego roboty z systemem rotacji planetarnej są zwykle wyposażone w płynną regulację obrotów, tryb pulsacji, TIMER (umożliwia ustawienie czasu, po upływie, którego urządzenia wyłącza się automatycznie) oraz funkcję tzw. powolnego startu (np. WRK1100 Planet).
Więcej informacji na temat robotów kuchennych znajdziecie tu - > Jak wybrać robot kuchenny?

 

Robot planetarny WRK1100 planet ELDOM

Robot planetarny WRK1100 planet ELDOM

Świetna fryzura, którą można cieszyć się każdego dnia!

 

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, lubią czuć się zadbane i atrakcyjne. Tym, o co wiele pań dba w sposób szczególny, jest z pewnością fryzura. Gdy więc myślimy o tym, jakie prezenty na Dzień Mamy mogą okazać się dobrym wyborem, rozważmy na przykład zakup nowoczesnej i wygodnej lokówki. Posłuży ona naszej mamie do stworzenia loków i fal, pomoże w ułożeniu grzywki czy uniesieniu włosów u nasady (np. HS9 ISSA). W roli upominku świetnie sprawdzą się również:


lokówko-suszarka – umożliwia jednocześnie suszenie i podkręcanie włosów, jest więc sposobem na szybką oraz efektowną stylizację fryzury, którą można wykonać samodzielnie, zarówno w domu jak w trakcie wyjazdu (np. LS8M ELDOM ).
elektryczna szczotka do włosów – zapewnia wygładzanie i rozprostowywanie fryzury, a gdy jest wyposażona w funkcję jonizacji chroni włosy przed puszeniem i elektryzowaniem się (np. SE20 SAATIN).


Urządzenia do stylizacji włosów, które mogą stać się prezentem z okazji Dnia Matki ( i nie tylko!) przedstawiamy również tu - > W co wyposażyć swój domowy salon fryzjerski?

Lokówka do włosów HS9 ISSA ELDOM