Niezawodne sposoby na szybkie i łatwe przygotowanie świątecznej uczty

„Może w tym roku święta u Ciebie?” - to pytanie potrafi zmrozić krew w żyłach nawet perfekcyjnym paniom domu. Choć przygotowanie uczty dla bliskich to niesamowita przyjemność, natychmiast zadajesz sobie wiele pytań. Czy zdążę? Jak wszystko zaplanować, żeby stanąć na wysokości zadania i dopiąć imprezę na, przysłowiowy, ostatni guzik? Jak łatwo i szybko przygotować świąteczną kolację? To zupełnie normalne, że w Twojej głowie, aż roi się od nadmiaru wymyślanych na szybko planów. Nie pozwól sobie jednak na to, aby przedświąteczne przygotowania wpędziły Cię w niepotrzebny stres! Eldom przygotował dla Ciebie naprawdę mocną drużynę wsparcia, dzięki której wszystko w tym roku pójdzie jak z płatka!


W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które staną się potrzebnym Ci wsparciem w przedświątecznych przygotowaniach. Mnóstwo czynności, na które kiedyś musiałaś przeznaczyć wiele męczących godzin, dzisiaj możesz zlecić swoim nowym, elektrycznym pomocnikom. Sprawdź, które sprzęty okażą się niezastąpione w Twojej kuchni!


Krojenie, rozdrabnianie, siekanie… nie marnuj czasu na nie!


Pięknie przybrane półmiski przekąsek na stole mają wielu fanów! Podskubywanie poporcjowanych przysmaków to ulubione zajęcie świątecznych smakoszy podczas wesołych rozmów! Aby nie spędzać długich godzin, na mozolne krojenie i wymierzanie identycznych plasterków, zaopatrz się w krajalnice, np. KR400 SNIP, której imponujący zakres wyboru grubości krojonych plasterków waha się pomiędzy 0 a 15mm. Zawiera ona także wymienne tarcze tnące - jedną dedykowaną do pieczywa, drugą do krojenia np. sera i wędlin. Marnowanie czasu na tarcie warzyw do ryby po grecku czy manualne rozdrabnianie grzybów do aromatycznego kremu także może przejść już do lamusa. Dzięki BL200 SWIF przyrządzisz szybko każde danie, które wymaga siekania, krojenia i rozdrabniania.

 

Krajalnica elektryczna KR400 SNIP

 

Rozdrabniacz wielofunkcyjny BL200 SWIF ELDOM


Ubijanie, ugniatanie i miksowanie… czyli słodkie zamieszanie!


Ciasta, ciasteczka i inne słodkości. Czym byłby bez nich święta! Marzą Ci się korzenne pierniki, rumiane makowce i delikatne jak chmurki szarlotki, ale aż cierpnie Ci skóra kiedy myślisz o tych wszystkich godzinach, które będziesz musiała poświęcić na ich przygotowanie? Niepotrzebnie. Dzięki robotowi planetarnemu WRK1100 planet bez wysiłku przygotujesz się na wizytę spragnionych słodkości łasuchów. Dzięki jego wielofunkcyjności, ominie Cię pracochłonne ubijanie, ugniatanie i mieszanie. Pozostanie jedynie odmierzenie składników i … radość z udanych ciast! Z WRK1100 planet w tym roku Ci się upiecze!

 

Robot planetarny WRK1100 planet ELDOM


Wyciskanie i parzenie… ugaś gości swych pragnienie!


Aby wspaniała uczta była dopięta na ostatni guzik, nie zapomnij o napojach! Tradycyjny kompot z suszu ma tyleż samo entuzjastów co i przeciwników, a nie chcesz chyba raczyć biesiadników kupnymi napojami? Zadbaj o nich serwując im własnoręcznie przygotowane świeże soki. Pomoże Ci w tym wyciskarka wolnoobrotowa PJ600. Urządzenie pozwoli Ci na przygotowanie soków, smoothie a nawet lodów czy sorbetów! Do deserów podaj aromatyczną kawę, która zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Niezastąpiony okaże się tu elegancki ekspres KA500 CAFE AROMAX, który dzięki wbudowanemu młynkowi pozwoli Ci na serwowanie naparu ze świeżo zmielonych ziaren! Rozpieść swoich gości tym niezwykłym smakiem.