Mikołajki - jaki prezent mikołajkowy wybrać dla Niej, dla NIego i dla Dziecka

W niektórych regionach mówi się o „prezencie na Mikołaja”, w innych o podarkach mikołajkowych. Nie obieramy żadnej ze stron! Nieważna przecież nazwa, ważne, że chodzi o fantastyczny dzień, w którym prezenty znajdujemy pod poduszkami lub w skarpetach, kapciach i butach!

Czy wszyscy obchodzą Mikołajki?

Mikołajki swój początek wzięły od dnia Świętego Mikołaja obchodzonego zarówno w katolicyzmie, jak i prawosławiu 6 grudnia. Mało osób zapewne wie, że do XIX ten dzień był dniem… wolnym od pracy! W 1969 roku święto zostało zniesione w kościele katolickim i obecnie jest to tzw. wspomnienie dowolne. Sam zwyczaj obdarowywania swoich bliskich w ten dzień jest obecny w Polsce od wielu, wielu lat. Nie dzieje się to jednak zupełnie oficjalnie - jak w przypadku świąt Bożego Narodzenia. W tym wypadku wkrada się dodatkowy element zaskoczenia i skrywanej ciemnościami nocy tajemnicy. Tak, tak! Już kolejne pokolenie nie może zasnąć powodowane ekscytacją, a także… chęcią przyłapania darczyńcy :)

Trymer do brwi TB100

Trymer do brwi TB100

Jaki prezent na Mikołajki?

Zgodnie z tradycją w Mikołajki obdarowujemy się drobnymi upominkami. Nie przesadzamy zatem z ceną i wielkością – w końcu ma to być głównie niespodzianka z lekką nutką tajemniczości. Bardzo popularnymi w Polsce prezentami są słodycze, artykuły kosmetyczne, drobne sprzęty AGD czy elementy garderoby – np. piżamy czy ciepłe skarpety. Poniżej przygotowaliśmy małą ściągę, która mamy nadzieję, pomoże Ci w wyborze :)

Jaki prezent dla Niej na Mikołajki?

Jako pierwsze proponujemy coś niedrogiego, a luksusowego :-) Urządzenie do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy i szyi pozwoli każdej kobiecie poczuć się jak w profesjonalnym salonie SPA. Masaż, lifting, oczyszczanie, poprawa krążenia lub odświeżenie? Brzmi naprawdę dobrze! Do tego wszystkiego urządzenie jest niesamowicie łatwe i bezpieczne w użyciu!

Naszym kolejnym typem jest również cacko z serii pomocników beauty! Trymer TB100 sprawnie i szybko pomoże pozbyć się zbędnych włosków. Pomoże w regulacji brwi i bezboleśnie rozprawi się z meszkiem na twarzy. Do tego – wygląda po prostu szałowo :)

Jaki prezent dla Niego na Mikołajki?

Dla panów polecamy również coś z kategorii zdrowie i uroda J Naszym pierwszym typem jest niezawodna i precyzyjna maszynka elektryczna G42 BLAX z trzema ostrzami. Elegancka i nowoczesna, ucieszy każdego miłośnika gładkiej twarzy!

Kolejnym typem jest termowentylator HL8C. Dzięki niemu nieważne gdzie – w garażu, na patio czy w biurze, obdarowany przez Ciebie Pan nigdy nie poczuje już nieprzyjemnego chłodu! Szacunek i miłość wyrażone czułą opieką ? To naprawdę lubimy!

Soniczna szczoteczka do zębów SD50R

Soniczna szczoteczka do zębów SD50R

Jaki prezent dla Dziecka na Mikołajki?

Dla Maluchów polecamy kolorowe, bajkowe szczoteczki soniczne SD50. Są dostępne w dwóch modnych kolorach i przyciągają wzrok podświetlanymi końcówkami. Są poręczne i niezwykle praktyczne w nauce poprawnej higieny jamy ustnej. Zabawa i zdrowe nawyki? Lepiej być nie może!

Pamiętaj, że najważniejszy w Mikołajki jest pomysł. Zaskocz swoich bliskich okazując im troskę o ich zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.