Jaki prezent na dzień dziadka? Pomysł na najciekawsze prezenty dla dziadka

To z nimi wybieramy się na niezapomniane wyprawy i rozbijamy w ogrodach prawdziwe indiańskie wioski! To Oni opowiadają nam historie o piratach, kowbojach i dzielnych rycerzach! Nie ma lepszych kompanów w radosnych gonitwach wokół stołu i lepszych mentorów nauki łowienia ryb. Skarbnice wiedzy, mądrości i nieskończonych pokładów cierpliwości. 22 stycznia to właśnie Dziadkowie będą obchodzili swoje święto.

Zastanawiasz się jakim prezentem możesz sprawić swojemu Dziadkowi największą przyjemność i okazać mu wdzięczność za wszystkie lata miłości i wsparcia, które Ci okazuje? Co mogłoby okazać się naprawdę przydatne? Wybranie odpowiedniego podarunku, nie jest tak łatwe jak mogłoby się to wydawać. Jedno jest pewne - musi być wyjątkowy i wyrażać troskę, którą obdarzasz go każdego dnia.

Odrobina luksusu dla kawosza


Jeśli Twój Dziadek jest miłośnikiem mocnej, aromatycznej kawy, jednak w dalszym ciągu nieodłącznie kojarzy Ci się ze szklanką wypełnioną grubą warstwą zalanych fusów, najwyższy czas to zmienić! Picie w ten sposób zalewanej kawy jest nie tylko niewygodne, ale także - co udowodnili niedawno naukowcy - niekorzystane dla zdrowia. To właśnie owe, źle wyglądające fusy zawierają w sobie tłuszcze z grupy diterpenów, które zwiększają ilość złego cholesterolu we krwi. Ponadto pływające wolno drobiny zmielonych ziaren, podrażniają żołądek, co prowadzić może nawet do… choroby wrzodowej! Zatem w trosce nie tylko o walory smakowe, ale także o zdrowie najbliższej ci osoby, pomyśl o zakupie ekspresu przelewowego. Szczególnie polecamy KA500 CAFE AOMAX z wbudowanym młynkiem, gwarantującym świeżo zmieloną kawę przy każdej przygotowywanej porcji naparu. Ekspres wyposażony jest w wytrzymały i niezawodny filtr ze stali nierdzewnej, a jego czyszczenie jest niezwykle łatwe. Co ważne, jest także wygodny i prosty w obsłudze.

Ekspres przelewowy z młynkiem KA500 CAFE AROMAX

Ekspres przelewowy z młynkiem KA500 CAFE AROMAX


Męska pielęgnacja


Zarost to niezwykle męska sprawa. I choć stwierdzenie wydaje się dość banalne, nie chodzi w nim jedynie o oczywistą kwestię różnic płci. Bujna broda i zadbany wąs od lat był symbolem męstwa, siły i waleczności! I choć minęły już czasy greckich herosów czy średniowiecznych rycerzy, panowie w dalszym ciągu traktują swój zarost niezwykle poważnie. Każdy z nich ma swój ulubiony kosmetyk i sposób pielęgnacji. Nie chodzi przecież o to, aby chwalić się dziko rosnącą we wszystkich możliwych stronach, brodą leśnego druida! Elegancki gentelman, potrzebuje sprawdzonych pomocników w codziennym dbaniu o zarost. Elektryczna maszynka G53 HIIS to urządzenie umożliwiające pielęgnację w dwóch wariantach: głowica z trzema ostrzami pozwala na całkowite zgolenie zarostu, a wbudowany trymer na stylizację nawet długiej i bujnej brody. Ergonomiczny kształt maszynki oraz wygodny uchwyt gwarantują komfortowe korzystanie z urządzenia. Sprawdź także strzyżarkę i trymer ZMG11 JAGER. Ten sprytny dwupak urządzeń pozwala nie tylko na przycinanie zarostu, ale także na strzyżenie włosów. W trymerze wykorzystano ostrze tnące zabezpieczone specjalną nakładką - pozwala to na delikatne i komfortowe usuwanie włosów z okolic uszu i nosa. Urządzenia są całkowicie bezpieczne i bardzo łatwe w użytkowaniu.

Elektryczna maszynka do golenia G53 HIIS ELDOM


Męskie hobby


Dziadkowie uwielbiają męskie wyprawy! Na ryby, na grzyby - zawsze gotowi! Pokaż, że pamiętasz o tym co naprawdę lubią i postaw na prezent nawiązujący do ich hobby.


Jeśli Twój Dziadek to zapalony wędkarz, wybierz coś przydatnego w całodziennych lub nawet kilkudniowych eskapadach. Lodówka turystyczna TL100N FROSTY przy wypadach na ryby stanie się tak ważna jak… sama wędka! Urządzenie posiada nie tylko funkcję chłodzenia, przydatną przy letnich wycieczkach, ale także opcję… grzania! Nigdy więcej zimnych posiłków podczas jesiennych wypadów czy łowienia pod lodem! Przy swoich niewielkich wymiarach lodówka imponuje pojemnością, która wynosi aż 25l.

Lodówka turystyczna TL100N FROSTY ELDOM


Jeśli natomiast senior Twojego rodu nieodłącznie kojarzy Ci się z koszami pełnymi grzybów, które później w skupieniu oporządza cała rodzina, postaw na suszarkę do żywności SG 110S RINA , w której wszystkie te, zebrane w lesie skarby, mogą suszyć się ułożone w pięciu warstwach przy nieprzerwanej pracy aż do 20 godzin! Urządzenie jest także niezwykle łatwe w obsłudze i konserwacji.


Prezent dla Dziadka powinien być przemyślany i dopasowany do jego zainteresowań i stylu życia. Tak naprawdę najważniejsza będzie jednak pamięć i Twoja obecność w tym szczególnym dniu.


Eldom życzy wszystkich Dziadkom cudownych obchodów tego święta przez kolejne 200 lat!