Coś miłego i ciepłego… czyli kilka słów o rozgrzewaniu!

Za oknami zima, która będzie nam towarzyszyła przez kilka następnych miesięcy. Oprócz niesamowitych widoków, które funduje nam ta piękna pora roku, zmagamy się przez nią także z prawdziwymi problemami! Temperatury spadają przecież dużo poniżej zera! Zimowe wypady, długie spacery, a nawet wizyty w osiedlowych sklepach, kończą się często totalnym przemarznięciem! Nic dziwnego, że niejednokrotnie potrzebujemy naprawdę porządnego rozgrzania! Jakie sprzęty mogą nam w tym pomóc?

Przenośny grzejnik

To zupełnie jasne, że większość z nas ma w domach kaloryfer lub piec. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to za mało. Jakie to chwile? Np. powrót z górskiej eskapady, długi spacer z psem czy kilkugodzinne zakupy. To właśnie wtedy potrzebujemy dodatkowego wsparcia J Przytrafiają się nam także sytuacje, w których z jakiś powodów zostajemy odcięci od naszego podstawowego źródła ogrzewania – tak, tak, mamy tu na myśli przykre sytuacje związane z awariami L W takich momentach warto mieć pod ręką przenośny grzejnik. Szybki, skuteczny, a do tego szalenie elegancki… dokładnie taki jak nasz HC500C slaab. To konwektorowo – radiacyjne urządzenie nagrzewa się w parę chwil i pozwala na rozkoszowanie się prawdziwym ciepłym kiedy tylko chcesz! Jest niezwykle proste i intuicyjne w użytkowaniu, a dzięki wyposażeniu go w kółeczka, przenoszenie go pomiędzy pomieszczeniami jest banalnie proste!

HC500C SLAB Grzejnik konwektorowo-radiacyjny

HC500C SLAB Grzejnik konwektorowo-radiacyjny

Koc elektryczny

Tutaj proponujemy aż dwa rozwiązania:) Od razu zaznaczymy, że obydwa są niezwykle relaksujące i skuteczne! Różnie je jedynie sposób, w który się z nich korzysta. Pierwsze z nich to koc elektryczny KT70 floppy, na którym kładziemy się, aby bijące od niego ciepło powoli przenikało nasze całe ciało. Druga z opcji to koc elektryczny KT100 bushy, którym otulamy się dokładnie tak jak jego klasycznym odpowiednikiem. Ciepło, które czujemy nie pochodzi jednak jedynie z samego faktu okrycia się materią, a z… sytemu grzewczego, w który jest wyposażony. Oba wymienione urządzenia cechują się  niezwykle miękkimi i przyjemnymi dla skóry materiałami. Rozgrzewają tak dobrze, że zalecane są często przy chorobach reumatycznych.

Koc elektryczny KT70 floppi ELDOM

Koc elektryczny KT70 floppi ELDOM

Dobry czajnik

Nie ma nic lepszego na rozgrzanie po zimowym spacerze niż kubek herbaty z konfiturą! Aby mieć ją zawsze pod ręką, warto zainwestować w dobry i szybki czajnik elektryczny. Najlepiej w taki z możliwością regulacji i podtrzymania temperatury. Znajdziesz u nas kilka takich modeli – C510 lumi czy C520 lux. Jest w czym wybierać! W końcu Eldom czajnikiem stoi… J

Miłego i komfortowego rozgrzania życzy Eldom!

Czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury C520 LUX

Czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury C520 LUX