Co podarować swojemu tacie z okazji Dnia Ojca?

Nauczył jeździć na rowerze i grać w piłkę, pomagał w matematyce, woził na basen, wprowadzał w świat muzyki i filmu... Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z swoim tatą, ale w Dniu Ojca wszyscy, którzy tylko mogą, spieszą z życzeniami i upominkami. Dlatego i my chętnie podpowiemy, co można wybrać, jako prezent na Dzień Taty, który będzie oznaką naszej pamięci i wdzięczności.

Sprzęt do szybkiej i wygodnej pielęgnacji męskiej urody

 

O tym, jaki prezent na Dzień Ojca sprawdzi się najlepiej w przypadku naszego taty, decydują jego upodobania, zainteresowania oraz konkretne potrzeby. Jedni ucieszą się z dobrej książki, a inni z radością przyjmą nowy sprzęt do codziennej stylizacji zarostu czy przycinania włosów. Gdy cenią sobie przy tym wygodę i funkcjonalność, to warto, aby na Dzień Taty podarować im na przykład następujące urządzenie:

  • Golarkę elektryczną 3 w1, która łączy funkcję golarki, trymera do przycinania wąsów i brody oraz trymera do bezpiecznego usuwania włosów z okolic nosa czy uszu (np. G52 GENT), a także posiada wbudowany akumulator, który - po naładowaniu - pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia bez podpinania go do gniazdka elektrycznego.
  • Strzyżarkę do włosów o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym, z kilkustopniową regulacją ostrza oraz dodatkowymi nasadkami grzebieniowymi (np. MG100S CLIPP), która umożliwia wygodną i zróżnicowaną stylizację męskiej fryzury w wygodnych, domowych warunkach.

 

Elektryczna maszynka do golenia G52 GENT ELDOM

Elektryczna maszynka do golenia G52 GENT ELDOM


Praktyczny gadżet zawsze w cenie!

Ciekawym pomysłem na prezenty na Dzień Ojca mogą być również praktyczne gadżety, które są bardzo przydatne w codziennym życiu. Tacie, który lubi podróżować, spodoba się więc z pewnością mała i poręczna waga bagażowa. To niewielkie, ale bardzo pomocne urządzenie, dzięki któremu można uniknąć niespodziewanej opłaty za nadbagaż, zważyć paczkę nadawaną na poczcie, zebraną makulaturę czy złowione ryby. Zmieści się w każdej walizce czy kieszeni i zważy ciężar o masie do 50 kg. W zależności od wybranego modelu może też zmierzyć temperaturę pokojową (np. WB10 VELART) czy zmieniać jednostki ważenia z kilogramów na funty (np. WB20 TRAVEL). Współczesne wagi bagażowe mają czytelne i wyraźne wyświetlacze oraz wskaźniki przeładowania i rozładowania baterii. Są też bardzo proste i wygodne w użyciu oraz estetyczne z wyglądu.

Elektroniczna waga bagażowa WB10 VELART ELDOM

Elektroniczna waga bagażowa WB10 VELART ELDOM

 

Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań

 

Wielu panów lubi nowinki techniczne oraz urządzenia, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania. Jeżeli do takich osób należy Wasz tata, możecie pokusić się o to, aby podarować mu np. blender próżniowy, parownicę do ubrań czy też domowy oczyszczacz powietrza. Dlaczego akurat te urządzenia mogą być dobrym pomysłem na prezenty na Dzień Ojca? Już odpowiadamy:

  • Blender próżniowy (np.BL1000V SMOOF) - potrafi miksować bez dostępu powietrza, dzięki czemu przygotowywane napoje dłużej pozostają świeże oraz zdatne do spożycia. Taki prezent przyda się nie tylko naszemu tacie - skorzystamy z niego wszyscy, gdy wpadniemy do rodziców napić się zdrowego koktajlu z ulubionych warzyw i owoców czy pysznego smoothie.
  • Parownica do ubrań (np. DA100 STIM) - wygładza i odświeża odzież bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Jest skuteczna zarówno w przypadku delikatnych jak i grubszych materiałów. By rozprostować zagniecenia na ulubionej koszuli czy odświeżyć garnitur tuż przed wyjściem, nasz tata nie będzie musiał się zbytnio namęczyć. Wyprasuje je w pionie, bez karkołomnego układania poszczególnych fragmentów garderoby na desce do prasowania. Strumień gorącej pracy, wybywający się z parownicy i skierowany na ubranie, które wisi sobie swobodnie na wieszaku, bez trudu usunie zmięcia oraz nieprzyjemne zapachy i bakterie. Parownica do ubrań to z pewnością doskonały upominek dla wszystkich panów, którzy wprost nie cierpią prasowania. Więcej o tym urządzeniu przeczytacie także tu - > Parownica do ubrań – idealny sposób na usunięcie zagnieceń nawet z delikatnych materiałów.
  • Oczyszczacz powietrza (np. PO200 PURI) - przyda się nie tylko tam, gdzie smog i spaliny zza okna wdzierają się do mieszkań i nie pozwalają oddychać świeżym powietrzem. To urządzenie może być odpowiedzią na pytanie, co na Dzień Ojca sprezentować tacie, który jest alergikiem. Oczyszczacze powietrza eliminują bowiem nie tylko zanieczyszczenia związane z kurzem czy dymem, ale także substancje silnie uchylające, jak sierść i naskórek zwierząt, pyłki traw, drzew i kwiatów. Usuwają też zarodniki pleśni i grzybów oraz wirusy i bakterie. Jeżeli nasz tata ma alergię, choruje na astmę czy też często zapada na infekcje związane z układem oddechowym, domowy oczyszczacz powietrza z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. O jego działaniu i funkcjach piszemy tu - > Domowy oczyszczacz powietrza – pogromca smogu, kurzu i alergenów!

Parownica DA100 STIM ELDOM

Parownica DA100 STIM ELDOM