5 powodów, dla których Perfect Mix 2 jest idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent!

Zastanawiasz się nad tym czy Perfect Mix 2 będzie dobrym pomysłem na świąteczny prezent? Czy zaskoczy obdarowanego, sprawi radość i spełni jego oczekiwania? Czy w ogóle wypada podarować na taką okazję urządzenie kuchenne?

Chętnie pomożemy! Poniżej 5 powodów, dla których Perfect Mix 2 jest idealnym pomysłem na prezent!

 

1.Wyraża troskę o siły i czas obdarowanego.

Urządzenie wielofunkcyjne Perfect Mix 2 przejmuje na siebie lwią część czynności w procesie przygotowania potraw. Nie tracimy czasu na ręczne szatkowanie, przecieranie czy rozdrabnianie. Nie tracimy też sił na pracochłonne zagniatanie czy ubijanie. Perfect Mix 2 zrobi to wszystko za nas! Także, wydawać by się mogło, proste procesy takie jak podsmażanie i gotowanie zabierają nam na co dzień  mnóstwo czasu i uwagi. Teraz wystarczy wybrać program… i cieszyć się wolnym czasem! Urządzenie przyrządzi wszystko zawsze idealnie!

Kiedyś panowała opinia, że sprzętów kuchennych nie powinno ofiarowywać się w prezencie. Sądzimy, że kluczowym wyrazem jest „kiedyś”. Trudno bowiem naprawdę entuzjastycznie podejść do zestawu garnków czy kompletu ściereczek (choć obiektywnie mówiąc znamy osoby, które bardzo by się ucieszy :). Być może dawne przekonanie bazowało na skojarzeniu, garnki - czyli godziny spędzone w kuchni, ściereczki - czyli czas poświęcony sprzątaniu. Jeśli obawiasz się, że urządzenie wielofunkcyjne mogłoby by zostać tak odebrane, spieszymy z wyjaśnieniem! Perfect Mix 2 ma za zadanie odciążyć użytkownika od żmudnych i czasochłonnych prac, a nie do nich zachęcać J! Naszym zdaniem po odpakowaniu takiego prezentu nie pozostaje nic innego niż radość z prywatnego pomocnika!

 

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

2. Pozwala zaoszczędzić przestrzeń w kuchni.

Niewielkie kuchenne przestrzenie? Nie wszyscy możemy pozwolić sobie na przepastne pomieszczenia rodem z atelier mistrzów gotowania. Zwykle mamy do dyspozycji kilka, maksymalnie kilkanaście metrów. Trudno zmieścić tam wszystkie sprzęty i gadżety, które mogą przydać się w kuchennych wojażach. Można jednak postawić na kompaktowość – czyli kilka urządzeń w jednym! Taki właśnie jest Perfect Mix 2 – garnek, patelnia, urządzenie do gotowania na parze, kruszarka do lodu, waga, mikser, urządzanie do zagniatania i wyrabiania ciast, blender, rozdrabniacz… wszystko w jednym! Mniej układania, sprzątania i… zmywania!

3. Jest niebanalną, zaawansowaną technicznie nowinką!

Perfect Mix 2 to urządzanie na miarę czasu, smartfon kuchenny chciałoby się rzec! Technologia wi – fi, interaktywny, nowoczesny wyświetlacz i designerski wygląd zaspokoją gusta każdego miłośnika nowinek i gadżetów! Chcesz zrobić wrażenie ? Postaw na urządzenie wielofunkcyjne 21 wieku!

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

4. Trafia w gusta miłośników gotowania i nawiązuje do ich hobby.

Szukasz prezentu dla prawdziwego pasjonata gotowania?! Świetnie się składa! Perfect Mix 2 nie tylko pomaga w pierwszych krokach kuchennych przygód, ale także pozwala na rozwiniecie skrzydeł praktykującym już entuzjastom. Urządzenie pozwala na wybór konkretnych czynności (w trybie automatycznym) lub dostosowanie ich do swoich potrzeb (w trybie ręcznym). Nawet prawdziwi mistrzowie cenią sobie odpowiedniego, szybkiego i sprawnego pomocnika! Kreacja przepisów - jak najbardziej! Żmudne rozdrabnianie czy siekanie już nie koniecznie :)! Ponad to Perfect Mix 2 ze swoja bazą przepisów (zarówno wgranych, jak i tych do pobrania) zainspiruje każdego do niejednej kulinarnej podróży w najdalsze zakątki świata!

5. Pomaga w stawianiu pierwszych kroków w przygodzie z gotowaniem.

Szukasz prezentu dla kogoś kto dopiero rozpoczyna życie „ na swoim”? Podaruj mu fantastycznego kuchennego przewodnika, mistrza gastronomii i prywatnego nauczyciela w jednym! Z nim nie ma mowy o porażce! Każdy przepis wyjdzie na 100% ! Nigdy więcej zniechęcania się po nieudanym wypieku czy przesolonej zupie. Wszystkie składniki wylistowane, wbudowana waga i wgrane precyzyjnie odmierzone czasy – to musi się udać!

Nie ma także obaw o brak nauki! Choć Perfect Mix 2 prowadzi użytkownika krok po kroku, nie zrobi niczego sam. Wykonując przepisy użytkownik uczy się nie tylko receptur, ale także podstawowych zasad gotowania, smażenia i pieczenia. Jednym słowem – Perfect Mix 2 to przepis na sukces!

Czy Perfect Mix 2 to dobry pomysł na prezent? Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości :)!