5 mitów na temat urządzeń wielofunkcyjnych

Powoli z nowinki technologicznej stają się stałym elementem wyposażenia naszych kuchni. Coraz więcej osób z nich korzysta, powstają grupy wymieniające się przepisami. O czym mowa? O urządzeniach wielofunkcyjnych.

Ułatwiają codzienne gotowanie i otwierają nas na nieznane smaki. Tyle w teorii. W praktyce narosło wokół nich wiele mitów przekazywanych najczęściej przez osoby… które nie miały z nimi jeszcze żadnego kontaktu! Już czas sprawdzić czy któreś z nich są prawdziwe…

MIT nr 1 – URZĄDZENIE JEST KOSZMARNIE TRUDNE W OBSŁUDZE

PRAWDA: Faktycznie zdarzają się osoby, które tak uważają, a co gorsza powtarzają dalej taką nieprawdziwa informację! Dolary przeciwko orzeszkom, że nigdy nie miały do czynienia z urządzeniami tego typu! Owszem, nasz Perefect Mix 2 jest niezwykle zaawansowany ze strony technologicznej, jednak w użytkowaniu… to bułka z masełkiem!

Urządzenie ma duży i przejrzysty ekran na którym umieszczone są cztery podstawowe ikonki startowe z opisanymi trybami pracy. Wystarczy wybrać któryś z nich… i urządzenie samo poprowadzi Cię dalej! Naprawdę nie uda się tu mityczny numer w stylu: „Coś się kliknęło i wszystko znikło!”. Priorytetem przy tworzeniu naszego Perfect Mix 2 była jasność obsługi i prostota komunikacji z użytkownikiem! Oszczędność czasu nie polega przecież na tygodniowym zapoznawaniu się z tomami instrukcji!

Obejrzyj, krótki filmik w którym nasza ambasadorka Kinga Paruzel przyrządza pyszne śniadanie przy pomocy Perfect Mix 2 i kro po kroku pokazuje kolejne etapy ich wspólnej pracy. Przekonasz się, że to naprawdę proste! – (video)   https://www.youtube.com/watch?v=OobMcFyaPLU

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

 

MIT nr 2 – URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE SĄ DLA LUDZI, KTÓRZY NIE UMIEJĄ GOTOWAĆ

Prawda: To kompletny mit, a do tego bardzo krzywdzący! Z pomocy urządzeń wielofunkcyjnych korzystają nawet najwięksi mistrzowie kuchni! Spójrz chociażby na naszą Kingę Paruzel! Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiemy skąd wzięła się tak dziwna opinia! Być może z faktu, że urządzenie Perfect Mix 2 pozwala na wybór konkretnego przepisu (wgranego lub ściągniętego za pomocą Wi-Fi) i przyrządzenie go wspólnie krok po kroku? I choć w dalszym ciągu nie wydaje nam się, żeby poza niezwykłą oszczędnością czasu i sprzętów, różniło się to bardzo od klasycznego przyrządzania istniejących już receptur, rozumiemy, że niektórzy wolą tworzyć sami. I do tego dokładnie służą aż dwie funkcje Perfect Mix 2 - „Programy automatyczne” oraz „Tryb ręczny”. Dzięki nim rozwijasz swoje kulinarne skrzydła nie marnując czasu na żmudne czynności! Możesz pozostać w krainie kreatywności i zachwycać wszystkich coraz to nowymi pomysłami!

 

MIT nr 3 – TO RACZEJ URZĄDZENIE „DLA MŁODYCH”

Prawda: Absolutnie nie! To urządzanie kompletnie dla wszystkich! Szczerze mówiąc naszym starszym klientom może wydać się nawet bardziej przydatne w odciążeniu ich od nielubianych czynności czy ułatwieniu zagniatania trudnych ciast, do których czasem potrzeba nie lada siły! Nie ma jednak żadnego powodu, aby twierdzić, że urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone są wyłącznie dla starszym lub młodszych użytkowników :)

 

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2

 

MIT nr 4 –URZĄDZENIA WIELOFUNCYJNE SĄ OKROPNIE DROGIE

Prawda: Na samym początku, kiedy urządzenia tego typu zaczęły dopiero pojawiać się na rynku, faktycznie były dość drogie. Wraz z rozwijaniem się technologii i coraz większą konkurencją pośród różnych producentów multicoocery pojawiają się w coraz atrakcyjniejszych cenach. Idealnym przykładem jest nasz zaawansowany technologicznie Perfect Mix 2!

Jeśli rozważamy aspekt finansowy, należy także pamiętać, że w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych nie płacimy tak naprawdę za jeden sprzęt. Taki produkt kryje w sobie wiele innych jak np.: blender, rozdrabniacz, garnek (funkcja gotowania), patelnia (tryb smażenia),robot planetarny, kruszarka do lodu czy… waga J  Gdybyśmy zsumowali kwoty, które musielibyśmy zapłacić za nie wszystkie okaże się, ze cena urządzenia wielofunkcyjnego jest niezwykle okazyjna!

 

MIT nr 5 – TO TYLKO KOLEJNY SPRZĘT, KTÓRY PO CHWILOWEJ FASCYNACJI ODEJDZIE W ZAPOMNIENIE

Prawda: Perfect Mix 2 to urządzenie, które pomoże Ci w każdym posiłku! Korzystasz z niego od rana do wieczora J. Dodatkowo nie zabiera dużo miejsca – nie ma potrzeby, aby po każdym użyciu chować je do szafki! Co najważniejsze - jest niezwykle proste w czyszczeniu. Nie musisz więc martwić się o wielogodzinne mycie miliona części – a dobrze wiemy, że właśnie to potrafi skutecznie odstraszyć od systematycznego korzystania z urządzenia!

Mamy nadzieję, że raz na dobre rozprawiliśmy się z 5 najczęstszymi mitami dotyczącymi urządzeń wielofunkcyjnych. A może znacie jeszcze jakieś, którymi powinniśmy się zająć? Dajcie nam koniecznie znać!

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne MFC2500 PERFECT MIX2